Category Archives: GRY HAZARDOWE

gry hazardowe po polsku

Od jakiegoś czasu zaczęła mnie bardzo fascynować kasyno online i gry hazardowe, na których z dnia na dzień szukałam nowych gier po polsku, w których mogłabym się spełnić. Wielu moich znajomych uważało, że hazard to dobra rozrywka ale tylko dla mężczyzn. Ja jednak uparłam się i od jakiegoś czasy udowadniam że również kobiety świetnie radzą sobie, jako gracze.

Proste gry losowe, które według wszystkich są grami dla kobiet, zaczęły mnie coraz bardziej nudzić. Z czasem zaczęłam interesować się bardziej skomplikowanymi grami, których uczenie dawało mi wiele satysfakcji. Pokonywałam coraz to nowsze i trudniejsze strategie, bez mrugnięcia okiem. Obecnie moimi ulubionymi grami są poker oraz blackjack. Jeszcze ani razu nie zawiodłam się na tych grach. Mimo, że nie zawsze wygrywam, rozrywka jaką mi one zapewniają, jest na tyle satysfakcjonująca, że przegrana nie ma znaczenia. Nie jestem uzależniona od tego rodzaju zabaw ponieważ mam bardzo zdrowy stosunek do gier hazardowych. Zresztą podobnie jak większość bywalców kasyn on line.

Gry hazardowe w sieci nie uzależniają, ponieważ większość graczy traktuje je jak dobrą zabawę. Gry hazardowe uprawiam w sieci od dłuższego już czasu. Mam kilka sukcesów na swoim koncie i wciąż próbuję zdobywać nowe umiejętności, którymi zaskoczę innych graczy. Poker i blackjack zaczęły mnie fascynować do tego stopnia, że mam dzisiaj na ich punkcie prawdziwego bzika. Gry hazardowe on line zmieniły moje życie. Stałam się pewnym siebie graczem zarówno przy stole jak i w życiu. Jestem również przykładem na to, że kobieta jak chce, to potrafi. Nawet jeżeli musi odnaleźć się w męskim świecie.

Rodzaje zakładów w grze w kości – zakłady korzystne z punktu widzenia kasyna

Rodzaje zakładów zawieranych przy stole do grze w kości można podzielić na takie będące korzystne bardziej z punktu widzenia gracza i takie korzystne bardziej dla kasyna. Należy zaznaczyć, że tak… Read more »

Jak nauczyć się sztuki wygrywania w gry hazardowe na kasę?

Wygrywać pieniądze w kasynie w gry hazardowe na kasę, zakładach bukmacherskich czy totolotku i robić to na ogromną skale, która pozwoli nam na mieszkanie w domu z basenem i coroczne… Read more »

Gry hazardowe także liczbowe i losowe gierki zmieniły świat rozrywki

Bardzo dużo osób wie, że gry hazardowe liczbowe oraz gierki losowe w Internecie to naprawdę ciekawy sposób na zapewnienie sobie mile spędzonego wolnego czasu. Jest wiele osób, które są zafascynowane… Read more »