Tasowanie hinduskie

Gracz   06/27/2017   Możliwość komentowania Tasowanie hinduskie została wyłączona

portfel virtualny

Podczas gry przy stole pokerowym w Texas Hold’em przyjdzie taki czas, że będziemy na pozycji rozdającego. Co za tym idzie fajnie by było umieć przetasować karty w jakiś efektowny sposób, by zrobić wrażenie czy to na kolegach w domu czy na graczach w kasynie.

Jednym ze sposobów tasowania jest tasowanie hinduskie. Polega ono na mieszaniu kart w rękach, korzysta ona z technik, która jest skrzyżowaniem przekładania oraz tasowania.

Jest to prosta do nauczenia metoda, która może sprawić, iż zostaniemy inaczej postrzegani przez innych graczy. Podczas gry powinniśmy zwrócić uwagę jak dany gracz posługuje się kartami oraz żetonami. Może to zdradzić jak bardzo jest on doświadczony w grach karcianych. Przecież nikt inny nie uczyłby się i doskonalił sztuczek karcianych nie przesiadując wielu godzin przy pokerze w kasynie. Nie należy jednak ufać tej metodzie bez jakiegokolwiek cienia wątpliwości.

Wielu pokerzystów udaję niezdarność, nieobycie po to by zostać na starcie postrzeganym, jako osoba początkująca, łatwa do ogrania. Bardzo często podczas sesji pokerowej Ci właśnie gracze stają się z przysłowiowej zwierzyny, łowcami. Pamiętajmy, że poker to gra pozorów, w każdym jego aspekcie, nawet podczas tasowania kart można zmylić przeciwnika.

portfel sieciowy

kasyna on-line live


odblokwane kasyno vpn